Zítra ojediněle bouřky, v dalších dnech vedra


Předpověď: vysoké, velmi vysoké teploty v neděli bouřky.

V neděli odpoledne a večer možnost výskytu bouřek. Ojediněle se v bouřkách mohou vyskytnout: silný déšť, silný vítr a krupobití. Pravděpodobnost výskytu bouřek: jihozápadní polovina ČR.

Od neděle 30 července 2017 budou na území ČR teploty vystupovat nad 30°C. Největší pravděpodobnost velmi vysokých teplot bude v jižních oblastech jižní Moravy, které mohou zejména v úterý vystoupit nad 35°C.
Ve středu a ve čtvrtek jsou očekávány bouřky v souvislosti s přechodem studené fronty. Vlivem vysokých teplot a přechodu studené fronty lze v bouřkách očekávat siné doprovodné jevy. (bude ještě upřesňeno) 
Situaci nelze podceňovat, je potřeba se přízpůsobit podmínkám povětrnostní situace, která je  očekávána. Dodržovat pitný režim a nevystavovat se přímému slunci více než na dobu nezbytně nutnou.

Menu

Upozornění návštěvníkům blogu: blog bude od 20/7 do odvolání mimo provoz. Děkuji za pochopení.

Počasí-Jihomoravský kraj

Čtvrtek: Oblačno až zataženo, místy s deštěm, zejména na východě kraje. Později odpoledne a večer postupně od západu ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejvyšší odpolední teploty 23 až 27 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 3 až 7 m/s bude k večeru slábnout.

Aktualizováno: 18 červenec - 18:00 hod.

Info: Aktuálně není vydána žádná

Počasí - obec/město/svět

       

Kontakt

robes.m@email.cz

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí